Zuzana Pálková

portrétní fotografka

portrétní a svatební fotografka

ZUZANA PÁLKOVÁ

informace

Snažím se, aby každá fotografie byla pro vás dokonalá. Chci aby moje snímky byly skvělé jak po technické stránce, ale aby především vyprávěly příběh o vás.

Záleží mi na tom, abyste se na vaše focení těšili. Abyste věděli, jak se na něj připravit, co si sebou přinést nebo jak se obléct. Chci aby to pro vás byl zážitek.

Stylizovaný portrét

výběr z náhledů
retušované fotografie
make-up a lehká úprava vlasů
fotoobraz v ceně
půjčení plesových šatů (zvýhodněná cena, nad rámec balíčku)

od 3900,-

beauty portrét

výběr z náhledů
plně retušované fotografie
make-up a lehká úprava vlasů v ceně
fotoobraz v ceně


od 3900,-

"lovestory" rande

výběr z náhledů
základní retuš
make-up a lehká úprava vlasů (nad rámec ceny focení)
fotoobraz v ceně


od 5900,-

chci svůj termín

Sami si vyberete z náhledů, které fotky se vám nejvíce líbí a ty následně upravím. Fotky předávám primárně v elektronické podobě. Ale protože vím, jako hodnotu nám fotky přinášejí, tak je možnost vám je vytisknout a předat osobně nebo poslat poštou.

Výběr a předání

Ta nejdůležitější část. Chci abyste se cítili dobře a uvolněně. Nemusíte se bát, pokud neumíte pózovat. Od toho jsem tam já, abych vás nasměrovala a zachytila vaši krásu. Věřím, že po chvilce si budete připadat jako kdybyste stáli před foťákem odjakživa.

Focení

Jakmile budeme v kontaktu tak v první řadě mě zajímá styl focení. Chci znát vaši představu abych věděla co se vám líbí a jakým směrem se budeme ubírat. Dohodneme přesný termín a upřesníme místo focení.

Kontakt

Jak to probíhá od začátku až do konce?

- veronika B.

Neuvěřitelně talentovaná fotografka s profi jednáním hromadou nápadů a velkou fantazií. A s fotkama budete jen a jen spokojeni! 

- veronika N.

Vřele doporučuji. Zuzka je velmi příjemná, má profesionální přístup a se vším si poradí. S fotkami jsem na maximum spokojená.

- NATÁLIE V.

Skvělá a milá fotografka, čas s ní byl příjemným zážitkem, velice šikovná s fotkami jsem moc spokojená. Doporučuji všema 10! :)

Nejčastěji fotím večer před západem nebo brzo ráno hned po východu slunce, kdy je světlo krásně měkké a netvoří žádné ostré stíny. Ale přece jenom západy slunce jsou moje srdcovka a většina fotek, které najdeme u mě v portfoliu jsou focená zhruba hodinu před západem. Na místě focení se společně dohodneme, ale většinou se sejdeme někde v krásné přírodě v případě focení v exteriéru. Přestože nemám vlastní studio není problém se domluvit i na focení v interiéru. V tomto případě zajistím pronájem ateliéru. Náklady na pronájem se vám poté přičítají k ceně za focení.

Na focení si oblečte to, v čem se cítíte dobře. Vyvarujte se ale výrazným barvám a velkým logům. Podrobněji jsem o tom vytvořila přehledné PDF, které vám ráda před focením zašlu.

Cena za focení je splatná ihned po výběru fotek z dodaných náhledů. Platbu přijímám pouze převodem na bankovní účet. 

Ráda použiji vybrané fotografie k vlastní propagaci na svých stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete, aby vaše fotografie byly zveřejněny, je nutné mě o tom předem informovat. Pokud to neučiníte, budu to brát jako váš souhlas.

Neupravené fotografie ani RAWY bohužel neposkytuji.

SLEDUJte MĚ Na INSTAGRAMU

 @ZUZAFOTI

chcete vidět víc mé práce?

@ZUZAFOTI