Zuzana Pálková

portrétní fotografka

portrétní a svatební fotografka

ZUZANA PÁLKOVÁ

SVATEBNÍ FOCENÍ

Pro ty, kteří chtějí aby jejich vzpomínky byly věčné.

Fotím tak, jak bych si ve svatební den přála být focena já.

Protože se vám líbí styl jakým fotím. Prohlédli jste si mě portfolio a rádi byste měli podobné fotky ze svatby. Věřím, že zvládnu zachytit ty správné momenty i z vaší svatby. Je pro mě zásadní osobní přístup. Proto je důležité abychom si navzájem "sedli". 

Zavolejte mi, napište nebo vyplňte rezervační formulář na webu. Já zkontroluji zda nemám ve vašem termínu jinou rezervaci a dohodneme společně termín předsvatební schůzky.

Dostanete ode mě všechny povedené záběry. Minimální počet fotek z celodenní svatby je 400.

Fotky dostanete do 50 dnů od svatby. Záleží na vytíženosti sezóny. Ale můžete očekávat, že to bude něco dříve. Obvykle odevzdávám fotky do 3 týdnů.

Neúčtuji. Cena za dopravu po České republice je zahrnuta v ceně. 

chci svůj termín

Všechny povedené a upravené fotografie vám předám v online galerii s odkazem, který můžete s radostí šířit mezi vaše přátele aby se každý mohl z fotek radovat. Budu pro vás mít také připravenou nádhernou fotoknihu s vašimi fotkami. Vždy se nemůžu dočkat až vám ji předám. :)

Předání fotografií

Nejraději fotím celý svatební den protože to důležité se neodehrává jen při obřadu. Snažím se fotit co nejpřirozeněji abych zachytila opravdové momenty. Párové focení nejraději fotím chvíli před západem slunce. Je to ta pravá doba, kdy je den již v plném proudu a hosté se věnují volné zábavě. Takže když se na chvíli ztratíme z dohledu, skoro nikdo si nevšimne. :)

Focení vašeho dne

Mílá předsvatební schůzka je pro mě důležitou součástí spolupráce. Seznámíme se, popovídáme si u kávy a dořešíme vše potřebné. Vyslechnu si vaše přání, probereme svatební harmonogram a společně vyladíme záležitosti, které se týkají focení.

Předsvatební schůzka

Jak to probíhá od začátku až do konce?

celodenní

"se vším všudy"

a jaký svatební baliček je pro vás ten nejlepší?

půlden

Rozklikni :)

"se vším všudy"

předsvatební schůzka
časově neomezené 
zachycení všech momentů ze svatebního dne
všechny povedené fotografie v elektronické podobě
svatební fotokniha ve formátu 30x30 cm
předsvatební focení v ceně

32 000 ,-

celodenní

předsvatební schůzka
12 hodin focení (zachycení příprav, obřadu, tradice, hostina, párové focení novomanželů, volná zábava)
všechny povedené fotografie v elektronické podobě
svatební fotokniha ve formátu 20x20 cm

26 000 ,-

půlden

předsvatební schůzka
6 hodin focení (zachycení příprav, obřad, skupinové focení, párové focení novomanželů)
všechny povedené fotografie v elektronické podobě
svatební fotokniha ve formátu 20x20 cm
každá další hodina focení: 2000 ,-
(nelze objednat na soboty v hlavní sezónu od května do září)

19 000 ,-

reference

Při výběru fotografa na naší svatbu jsme nemuseli dlouho hledat, Zuzka byla jasná volba a jsem za to velmi ráda. Ne jen že mám krásné fotky jako nevěsta, ale i dokonale zachycené momentky všech hostů plné emocí. Párové focení bylo velmi rychlé což jsme ocenili protože už tak je svatební den velmi krátký a výsledné fotky jsou naprosto dokonalé. Zuzka umí naprosto perfektně poradit aby fotky vypadaly opravdu úchvatně, ví naprosto přesně co dělá, absolutně nevnímáte její přítomnost ať už při obřadu nebo u příprav takže se cítíte naprosto uvolněně a výsledek opravdu stojí za to. Ještě jednou moc děkujeme za nádhernou vzpomínku na celý život :)

"Zuzka umí naprosto perfektně poradit aby fotky vypadaly opravdu úchvatně, ví naprosto přesně co dělá. "

S & L

reference

ZůzaFotí, fotí nejlépe, jak umí! :) Pokus o rým, teď vážně. Zůzy fotky mě uchvátily na první pohled a věděla jsem, že to foto oko má! Hned jsem ji oslovila s prosbou vyfotit nám svatbu, jelikož mi bylo jasné, že do toho dá vše ze sebe a taky že dala.
Baví mě, jak pracuje s místem, světlem, nápadem, s lidmi a zejména pro-aktivitou, kterou do celého focení vkládá. Akční přístup do focení vtáhne do děje všechny kolem. Díky moc, že díky Tobě máme tak krásné vzpomínky a věřím i vím, že se před objektivem ještě potkáme. :) Čeká nás ještě řada životních etap, které jsou potřeba uchovat navěky. 

"Zůzy fotky mě uchvátily na první pohled a věděla jsem, že to foto oko má! "

G & Š

Věřím, že bychom si měli tisknout fotografie.
Nejen ty ze svatby. 


Co může být krásnější vzpomínkou než fotokniha, se kterou můžete vzpomínat na váš výjimečný den.  Vzpomínka pro nejednu generaci. 

SLEDUJte MĚ Na INSTAGRAMU

 @ZUZAFOTI

chcete vidět víc mé práce?

@ZUZAFOTI