JAK SE OBLÉCT NA FOCENÍ?

Zdá se to jako banalita, ale správný výběr oblečení je pro fotky důležitý. Dejte si proto na výběru outfitu záležet. Doporučuji obléknout se o něco lépe, než byste se běžně ustrojili na procházku či na doma. Ženám vždy radím vzít si šaty – zejména dlouhé vypadají velmi fotogenicky.

Jak by měl takový ideální outfit vypadat?

Snažte se obleční zkombinovat tak, abyste k soě co nejvíce ladili. Držte se kombinace maximálně 4 barev, z toho 2 neutrální. (bílá/šedá/černá/béžová). Doporučuju vybírat z přírodních, tlumených nebo pastelových barev.

Zdroj: Pinterest

Čemu byste se měli naopak vyhnout?

Vyvarujte se oblečení s velkými nápisy nebo logy, křiklavými barvami nebo výraznými vzory. I když se volné věci zdají jako dobrý nápad protože zakryjí části těla, které třeba nechceme vystavovat, tak mi věřte, že na fotkách platí úplný opak. Právě volné oblečení z vás na fotce vykouzlí někoho s o dost větší postavou než máte ve skutečnosti. A to přece nikdo nechceme. smile

Kromě vhodného obleční je dobré mít na focení připravené nějaké rekvizity.

  • pro děti to může být nejoblíbenější hračka, plyšový méďa, bublifuk, balónky nebo jakákoliv jiná oblíbená věc
  • na těhotenské focení můžete přinést fotku z ultrazvuku, hračku, botičky nebo oblečení pro miminko
  • při focení s pejskem je dobré mít u sebe pamlsky nebo oblíbenou hračku

Věřím, že vám tento krátký přehled o tom jak se obléct na focení pomůže s výběrem. Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady tak není problém se mi ozvat a já vám určitě ráda s čímkoliv poradím.